Programtervezet

Csíki Majális Másként

Mindenik programpont Élőben követhető az Aktiv Közélet Egyesület facebook oldalán. Kattints a következő linkre és csatlakozz te is be a Csíki Majálisba velünk: https://www.facebook.com/AktivKozelet/

Szombat:

10.00-10.50 Jóga Pataki Rékával

11.00-11.20 Kézműves foglalkozás Luka Szabó Katával – I. rész

11.30-12.00 Gyerektorna Papp Róbert Flórián cselgáncs edzővel

12.10-12.40 Borboly Csaba majális menüje

13.30-14.00 Itthon is van jövő – Újratervezés 10 lépésben

14.10-14.30 Hogyan kertészkedjünk kis területen, akár a teraszon? – Hatos György falugazdász

15.00-15.20 Helyi termelők bemutatása – I. rész Székely Sajtkészítő Kézművesek Egyesülete

Helyi termelők bemutatása – II. rész A cipőkészítés folyamata: Ruzsa Lehel cipőkészítő

17.00-18.00 Zumba Ábrahám Emőkével

18.10-18.25 Humorpercek: Pittyes 2es és Gyufa

18.30-18.40 Gyerekprogram – a Mesehetes Zenekar: Zsigmond Éva Beáta, Bene Zoltán, Boldizsár Szabolcs, György Csongor, Krizbai Imre, Szakál Attila, Szilágyi Nóra előadóművész varázsolja el a kisközönségét, felcsendülnek a legkedveltebb gyerekdalok, bemutat néhány olyan trükköt és ötletet, amivel leköthetjük gyerkőceink figyelmét, majd egy mesével kápráztatja el résztvevőket.

18.40-18.50 Berecz András Kossuth díjas ének- és mesemondó ízes, tréfás és szinte mindig tanulsággal szolgáló történeteit bárki meghallgathatja.

19.00-20.00 Jótékonysági pálinkamustra János András-Előd és Vass Csongor nemzetközi díjnyertes hobbi pálinkafőzők vezetésével (csak regisztrált résztvevőknek – https://palinkamustra.liveevent.org/)

19.00 Benedek Évi és zenekara
19.30 4S STREET
Bejelentkezik a Csíki Majálisra: Bagossy Brothers Company, Zanzibár, Sárik Péter Trió és Falusi Mariann

21.00- Maradj otthon! Retróparty Zsolával és Kazival

 

Egésznapos programok:

 

Vasárnap:

10.00-10.20 Kézműves foglalkozás Luka Szabó Katával – II. rész

10.20-10.50 Gyerektorna Papp Róbert Flórián cselgáncs edzővel

11.00-11.50 Nana Pilates

12.00-13.00 Szentmise Böjte Atyával

13.30-14.05 Itthon is van jövő – Újratervezés 10 lépésben

14.15-15.00 Sportpszichológiai előadás szülőknek – Roseti – Karikás Emőke sportpszichológus

15.30-16.15 Táplálkozási alapismeretek – Nagy Hunor funkcionális táplálkozási szakértő és személyi edző

16.15-16.25 Helyi termelők bemutatása – III. rész Mézkészítés

16.45-17.30 Kultúrcsepp: Zúgató Zenekar, Vaszi Levente, Vrencsán Anita és Timár Erika

17.30-17.50 Humorpercek: Pittyes 2es és Gyufa

18.00-18.50 Test- és egészség építő edzés – Nagy Hunor funkcionális táplálkozási szakértő és személyi edző

18.50-19.00 Legendárium: Babba Mária című rajzfilm vetítése

19.00-20.00 Jótékonysági borkostoló Farkas Szilárd, a Vinkli Borszaküzlet tulajdonosának vezetésével (csak regisztrált résztvevőknek – https://borkostolo.liveevent.org/)

 

Egésznapos programok: